Szukasz wypożyczalni sprzętu, która oferuje wynajem koparki w Poznaniu? Potrzebujesz nawiązać współpracę z firmą, która nie tylko wypożycza wysokiej klasy sprzęt, ale również dowozi go na miejsce budowy? W 1RENT zapewniamy to i wiele więcej. Koparki na wynajem z naszej oferty dopasujemy do Twojej inwestycji – dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas. Umożliwiamy wypożyczenie koparek na dowolny okres w atrakcyjnych cenach.

Wypożyczalnia koparek w Poznaniu

Wypożyczalnia koparek z Poznania 1RENT oferuje zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Możemy udostępnić koparkę zarówno na jeden dzień, jak i na kilka lat. Maszyny budowlane dostępne są “od ręki”. Wypożyczamy sprzęt wyłącznie znanych, renomowanych marek, takich jak Atlas czy Wacker-Neuson. Dowozimy wszystkie koparki gąsienicowe na wynajem w miejsce wskazane przez klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą fachową pomocą na każdym etapie umowy. W naszej ofercie znajdują się różne maszyny.

Wynajem koparek w Wielkopolsce

Firma 1RENT oferuje wynajem koparek nie tylko w Poznaniu, ale w całej Wielkopolsce. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport wypożyczonych maszyn – oferujemy zarówno wynajem koparek, jak i ich dostawę w dowolne miejsce na terenie Poznania, Swarzędza, Gniezna i okolic. Wystarczy że się z nami skontaktujesz, a wspólnie omówimy termin dostawy oraz zwrotu. Dopasowujemy nasze usługi do potrzeb naszych klientów: korzystając z oferty naszej firmy jesteś w stanie zoptymalizować swój czas i koszty. Nasze maszyny budowlane to sprzęt najwyższej jakości, pochodzący od renomowanych producentów. Przechodzą także regularne przeglądy. Obsługujemy klientów między innymi z następujących miast:

Rodzaje koparek

Wyróżniamy różne rodzaje koparek samojezdnych ze względu na rodzaj podwozia. Są to:

 • koparki gąsienicowe,
 • koparki kołowe,
 • koparki kroczące.

Koparki gąsienicowe poruszają się na gąsienicowym układzie bieżnym. Te maszyny budowlane są wszechstronne i wielozadaniowe – sprawdzą się zarówno podczas prac budowlanych, jak i transportowych oraz ziemnych. Ich masa jest równomiernie rozłożona do powierzchni, co skutkuje lepszą przyczepnością do piaszczystych i grząskich gruntów. Ich ogromną zaletą jest możliwość wymiany osprzętu – to właśnie ta cecha sprawia, że są tak popularne na wielu budowach. Mogą mieć zamontowany osprzęt ładunkowy, kafarowy lub osprzęt z widłami, nożycami, świdrami czy młotem hydraulicznym.

Koparki kołowe poruszają się na kołach. To wszechstronne i wielozadaniowe urządzenia, którymi można np. oddzielać urobek od gruntu czy przenosić materiały sypkie (np. na ciężarówkę). Koparki na wynajem tego typu posiadają tylko jedno naczynie urabiające. Podobnie jak koparki gąsienicowe w koparkach kołowych można zamontować różny osprzęt (dźwigowy, ładowarkowy, kafarowy, widły, nożyce, zrywaki, świdry i młoty hydrauliczne).

Koparki kroczące to maszyny budowlane, które wykorzystywane są w trudno dostępnych miejscach. Są wykorzystywane między innymi przy robotach melioracyjnych, robotach leśnych czy robotach na terenach bagnistych i podmokłych. Można ich użyć także do kopania na stromych zboczach czy ogólnie do pracy w górzystym terenie.

Cena za wynajem koparki – od czego zależy?

Cennik wynajmu koparki jest zależny od kilku czynników. Przede wszystkim zależy od:

 • rodzaju koparki,
 • czasu wynajęcia,
 • transportu.

Wynajem koparki w Poznaniu z głównej siedziby na tydzień będzie miał inną cenę niż wynajem maszyny na kilka miesięcy do miasta, oddalonego o setki kilometrów.

Koparki – modele

Wypożyczalnia koparek z Poznania 1RENT oferuje między innymi koparki takich marek, jak Atlas czy Wacker-Neuson. Wśród najpopularniejszych modeli z naszej oferty znajdziesz:

 • koparkę kołową Atlas, model 160W,
 • koparkę kołową Wacker-Neuson, model EW 100,
 • koparkę kompaktową Wacker-Neuson, model EZ80.

Co wyróżnia nasze koparki?

 • Nasze koparki na wynajem wyróżnia między innymi solidna konstrukcja oraz funkcjonalność całej maszyny.
 • Mają niezwykle przydatną funkcję, jaką jest możliwość zamontowania różnego osprzętu.
 • W zależności od rodzaju koparki mogą być używane na różnych gruntach (również na trudnych terenach).
 • Koparki są wyposażone w ekonomiczny silnik.

Koparki na wynajem

Jeżeli interesuje Cię wynajem koparki w Poznaniu lub w innych miastach Wielkopolski, to zapraszamy do współpracy.

Oferujemy m.in.:

Nasz sprzęt przechodzi regularne przeglądy, a oprócz tego zapewniamy transport i odbiór sprzętu do dowolnego miejsca w Wielkopolsce. Wynajem koparki w 1RENT jest niezwykle prosty – skontaktuj się z nami, podaj model koparki, który Cię interesuje, od przedział czasowy. Wszystkie szczegóły omówimy indywidualnie, dzięki czemu będziemy w stanie dopasować najlepszy model, który będzie idealny dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się

Close Menu