Interesuje Cię wynajem koparki w Mosinie? W naszej wypożyczalni sprzętu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Oferujemy urządzenia o najwyższym standardzie, dzięki którym zrealizujesz każdą inwestycję. W ramach świadczonych przez nas usług dowozimy wynajęty przez Ciebie sprzęt na wskazany adres, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do zapoznania się z cennikiem wynajmu koparek w Mosinie.

Wypożyczalnia koparek w Mosinie

W 1RENT oferujemy wynajem koparek w Mosinie. W zależności od inwestycji, którą się zajmujesz, możemy udostępnić nasz sprzęt krótkoterminowo (nawet na jeden dzień) lub długoterminowo. Nasze maszyny są dostępne dla naszych Klientów od ręki. Posiadamy bogatą ofertę koparek i innych sprzętów budowlanych od renomowanych firm, takich jak Wacker-Neuson, czy Atlas. Na każdym etapie umowy służymy Ci radą i wsparciem.

Wynajem koparki z 1RENT jeszcze nigdy nie był tak prosty i wygodny! Skorzystaj i zostań z nami na dłużej.

Rodzaje koparek

Nasza wypożyczalnia koparek posiada szeroki wybór maszyn budowlanych, dzięki którym zrealizujesz każdą inwestycję.

Koparki gąsienicowe

Poruszają się na gąsienicowym układzie bieżnym. Dedykowane do prac ziemnych, budowlanych oraz transportowych. Zdobyły ogromną popularność dzięki możliwości wymiany osprzętu oraz świetnej przyczepności.

Koparki kołowe

Podobnie jak koparki gąsienicowe, mogą mieć zamontowany różny osprzęt, dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb. Poruszają się na kołach i idealnie nadadzą się do prac ziemnych i przenoszenia materiałów sypkich.

Koparki kroczące

Dzięki specjalnemu systemowi poruszania się, mogą być wykorzystywane w naprawdę trudno dostępnych miejscach, między innymi na terenach podmokłych, czy górzystych. Świetnie sprawdzą się przy robotach melioracyjnych oraz leśnych.

Skontaktuj się

Działamy również na terenie wielu miast m. in:

Close Menu