Czeka Cię układanie kostki brukowej? Nie masz odpowiedniego sprzętu do tego typu prac? W takim razie nasza układarka do kostki na wynajem okaże się nieoceniona! Oferujemy wynajem układarek w Poznaniu i okolicy. W ofercie mamy najwyższej jakości układarki, pochodzące m.in. od producenta Probst. Nasz sprzęt ma czuły hydrostatyczny napęd przednich kół, a jednocześnie jest bardzo mobilny i wydajny. Dysponujemy sprzętem o udźwigu chwytaka do 400 kilogramów, dlatego wynajmiesz go do większości prac budowlanych.

Układarka do kostki brukowej na wynajem to rozwiązanie dla firm i osób prywatnych. Bez dużej inwestycji możesz zoptymalizować pracę, przyspieszyć zakończenie budowy i ograniczyć koszty. Zobacz naszą ofertę i zarezerwuj układarkę do kostki w Poznaniu i okolicach.

Wynajem układarki do kostki w Poznaniu – dlaczego warto?

Wynajem sprzętu budowlanego to propozycja dla firm, które nie są gotowe na duże inwestycje i zakup własnych maszyn. Chcą zachować elastyczność i płynność, wynajmując na bieżąco tylko te maszyny, które są potrzebne. Oferujemy wynajem różnego rodzaju maszyn budowlanych, w tym układarki do kostki w Poznaniu i okolicach. Wynajem oznacza, że nie musisz martwić się o konserwację i utrzymanie maszyny. Naprawy? Zużycie po latach? Gdy wybierasz układarkę do bruku na wynajem, te kwestie Cię nie dotyczą. Co więcej, koszty wynajmu zwrócą się same, dzięki temu, że wypożyczony sprzęt jest efektywnie wykorzystywany i nie musi stać w oczekiwaniu na kolejne zlecenia. Układarki do bruku oraz inne maszyny budowlane wynajmujemy w Poznaniu i w pobliskich miejscowościach, takich jak:

 • Kórnik,
 • Poznań
 • Puszczykowo,
 • Mosina,
 • Luboń,
 • Suchy Las,
 • Swarzędz,
 • Murowana Goślina,
 • Szamotuły,
 • Oborniki,
 • Pobiedziska,
 • Środa Wielkopolska,
 • Komorniki,
 • Gniezno,
 • Buk.

Każdy wynajem ustalamy indywidualnie, tak aby spełniał Twoje oczekiwania. Możesz wynająć układarki do kostki na parę dni lub w formie najmu długoterminowego. Oferujemy wsparcie wyszkolonych pracowników, którzy pokażą jak korzystać z naszego sprzętu i odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapewniamy także pomoc fachowych serwisantów. Maszyny budowlane dowozimy w dowolne miejsce w okolicy Poznania.

Optymalizuj pracę z układarką do kostki

Układarka do bruku to niewielka maszyna budowlana, która za pomocą chwytaka przenosi partię bruku na miejsce docelowe. Dopasowaniem partii i prawidłowym wykończeniem układanego bruku zajmują się pracownicy budowlani. Automatyzacja układania bruku za pomocą maszyny znacznie przyspiesza pracę i zmniejsza zapotrzebowanie na pracowników. 

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem układarki do kostki? Układarka służy zarówno do układania bruku, jak i do jego transportu. Pozwala efektywnie przenieść bruk ułożony nawet na wysokich paletach. Jest to ułatwienie dla pracowników budowlanych, którzy w wygodny i bezwysiłkowy sposób przetransportują duże partie bruku. Precyzyjne ramię układarki do kostki umożliwia bardzo dokładne ułożenie bruku na miejscu docelowym. Bruk wymaga jedynie niewielkich prac ze strony pracownika budowlanego. Efektywność układania bruku w zautomatyzowany sposób sprawia, że można zrealizować więcej zleceń w krótkim czasie, mając nawet niewielki zespół pracowników.

W swojej ofercie posiadamy układarkę do kostki na wynajem marki Probst. Jest to układarka z udźwigiem 400 kg, co pozwala na jednorazowe przeniesienie sporej partii bruku. Mimo to maszyna jest niewielkich rozmiarów, co pozwala na zastosowanie jej nawet na przydomowych podwórkach, na zamkniętych placach czy w halach i na zabudowanych parkingach. Układarki do bruku są maszynami dostosowanymi do pracy na nierównym terenie. Można z nich korzystać niezależnie od panujących warunków pogodowych.  

Korzystny wynajem maszyn budowlanych

W swoim parku maszynowym mamy do wynajęcia różnego typu maszyny budowlane w Poznaniu i okolicach, m.in. oferujemy wynajem koparki, ładowarki, walce, ubijaki, zagęszczarki, pompy, a także narzędzia. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferuje wynajem na korzystnych warunkach, a maszyny często dostępne są “od ręki”. Wszystkie oferowane sprzęty mają aktualne przeglądy i są gotowe do pracy. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować wybraną maszynę i ustalić warunki najmu. 
 

Skontaktuj się

Close Menu