Czekają Cię roboty ziemne? Wypożyczalnia sprzętu budowlanego 1RENT oferuje wynajem koparko-ładowarki w Poznaniu i okolicach. Jeżeli szukasz wysokiej klasy sprzętu do ziemnych wykopów, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze koparko-ładowarki wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością i niezawodnością. Wypożyczenie koparko-ładowarki w Poznaniu i całej Wielkopolsce z 1RENT jest proste i szybkie – dowozimy maszyny pod adres, podany przez klienta. Oferujemy wynajem sprzętu budowlanego najwyższej jakości.

Wypożyczalnia koparko-ładowarek – Poznań i okolice

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego 1RENT oferuje wypożyczenie koparko-ładowarki znanych, renomowanych marek, takich jak: Case, JCB oraz CAT.  Maszyny budowlane, które znajdują się w naszej ofercie, dostępne są od ręki – zachęcamy jednak do skontaktowania się z nami wcześniej, w celu upewnienia się, czy interesująca Cię koparko-ładowarka znajduje się w naszej siedzibie. W razie pytań prosimy o kontakt – nasi pracownicy pomogą Ci na każdym etapie Twoich prac budowlanych.

Wynajem koparko-ładowarek w Wielkopolsce

Wypożyczalnia koparko-ładowarek 1RENT oferuje wynajem koparko-ładowarki bez operatora nie tylko w Poznaniu, ale na terenie całej Wielkopolski. Klienci naszej firmy nie muszą martwić się o transport maszyn: dowozimy je pod adres, wskazany na umowie. Prosimy tylko o wcześniejszą informację, czy mamy wliczyć cenę dowozu w wynajem maszyny, czy masz już zorganizowany transport.
Każda koparko-ładowarka na wynajem z naszej firmy to sprzęt najwyższej jakości. Dbamy o to, by nasze maszyny budowlane przechodziły regularne przeglądy. Dzięki temu masz pewność, że wypożyczasz sprzęt, który jest bezpieczny i spełnia wszystkie wymogi BHP.  Obsługujemy firmy z następujących miast:

 • Kórnik,
 • Poznań
 • Puszczykowo,
 • Mosina,
 • Luboń,
 • Suchy Las,
 • Swarzędz,
 • Murowana Goślina,
 • Szamotuły,
 • Oborniki,
 • Pobiedziska,
 • Środa Wielkopolska,
 • Komorniki,
 • Gniezno,
 • Buk.

Koparko-ładowarki do robót na budowę

Koparko-ładowarka to specjalistyczna maszyna budowlana, która spełnia funkcję zarówno koparki, jak i ładowarki. Najpopularniejsze modele mają napęd kołowy, ale zdarzają się maszyny, oparte na napędzie gąsienicowym. To niezwykle uniwersalne pojazdy – wynajem koparko-ładowarki polecamy wszystkim osobom, które potrzebują dwóch maszyn w jednym. Doskonale sprawdza się do przygotowania terenu pod budowę chodników, ale również będa nieocenione podczas wykonywania prac porządkowych czy też kopania rowów melioracyjnych. Oprócz tego koparko-ładowarki umożliwiają wykonanie wykopów pod fundamenty budynków, pod drenaże, przyłącza, pod instalacje kanalizacje czy sieci wodociągowe.
Koparko-ładowarki mają wiele zalet. Do najważniejszej należy oczywiście fakt, że ta maszyna umożliwia wykonanie wielu prac, a potrzebny jest do tego tylko jeden operator. Dla firm to ogromna korzyść, ponieważ znacznie redukuje to koszty
Zanim zdecydujesz się na wypożyczenie koparko-ładowarki, zastanów się do jakich prac będzie wykorzystywana. W zależności od tego, po jakim gruncie będzie poruszała się maszyna lub też jakie konkretnie prace będzie wykonywała, zależy m.in. napęd (na dwa lub cztery koła). Jeżeli potrzebujesz koparko-ładowarki do zwykłych prac budowlanych, to wybierz pojazd z silnikiem o maksymalnej mocy 70-110 KM, z maksymalnym momentem obrotowym na poziomie ok. 300 Nm. Takie parametry w zupełności wystarczą nawet do trudniejszego terenu. Zanim zdecydujesz się na wynajem koparko-ładowarki, to zastanów się czy będzie ona musiała przemieszczać się po asfalcie. Warto, żeby napęd umożliwiał jej poruszanie się około 40 km/h.

Koparko-ładowarki – zalety

Wypożyczenie koparko-ładowarki na terenie Poznania i okolic ma wiele zalet. Przede wszystkim do tych maszyn można przyłączyć kilkadziesiąt różnych osprzętów – nie tylko łyżki koparkowe i ładowarkowe. Do dyspozycji wynajmującego są także łyżki do mieszania betonu czy łyżki skarpowe, młoty wyburzeniowe, frezarki do asfaltu, wiertnice przekładowe, szczęki krusząco-tnące, widły do palet, zamiatarki, myjki hydrauliczne czy kosiarki do trawy.
Dzięki takiej różnorodności i dowolności w kwestii podłączenia osprzętu koparko-ładowarki mogą być wykorzystywane w każdym sezonie – nawet zimą. Co ciekawsze, te pojazdy mogą pełnić także rolę posypywarek. Są więc niezwykle uniwersalne. Decydując się na wynajem długoterminowy koparko-ładowarki w 1RENT wynajmujesz maszynę wielofunkcyjną, co przełoży Ci się na niższe koszty i faktyczny zysk.

Od czego zależy cena za wynajem koparko-ładowarki?

Cennik wynajmu koparko-ładowarki jest ustalany indywidualnie, w zależności od kilku czynników:

 • rodzaju koparko-ładowarki,
 • czasu wynajmu,
 • opcji z transportem czy bez.

Wynajem koparko-ładowarki z głównej siedziby 1RENT w okolicach Poznania bez usługi transportu będzie miał inną cenę, niż wynajem pojazdu do Piły z transportem.

Wypożyczalnia koparko-ładowarek i innego sprzętu budowlanego

Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego 1RENT zajmuje się wypożyczaniem innych maszyn budowlanych. Oferujemy między innymi:

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów, którzy pomagają naszym klientom na każdym etapie wynajmu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania – zarówno te dotyczące umów i procedur wynajmu oraz transportu, jak i konkretnej ceny oraz używania maszyny. Zapraszamy do kontaktu – każdego naszego klienta otaczamy kompleksową opieką.

Skontaktuj się

Close Menu