Poszukujesz rzetelnej wypożyczalni sprzętu budowlanego, która oferuje wynajem koparki w Luboniu? Nie musisz dłużej szukać! w 1RENT oferujemy Ci bogaty wybór maszyn od renomowanych firm, dzięki którym będziesz mógł szybko, tanio i wygodnie zrealizować każdą inwestycję. Stale się rozwijamy i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci obsługę na najwyższym poziomie. Sprzęt z naszej wypożyczalni koparek dowozimy do klienta w Luboniu.

Wypożyczalnia koparek w Luboniu

W 1RENT oferujemy Ci wynajem koparek w Luboniu, dopasowany do Twoich potrzeb. W zależności od wymagań Twojej inwestycji, możemy użyczyć nasz sprzęt na dowolny okres – nawet na jeden dzień lub kilka lat! Nasza flota posiada sprzęty od czołowych producentów maszyn budowlanych, takich jak Wacker-Neuson, czy Atlas oraz szeroki wybór osprzętu do różnego typu prac. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie umowy i chętnie doradzi lub pomoże w każdej sytuacji.

Skorzystaj z naszej oferty już dzisiaj i przekonaj się jak prosty i wygodny może być wynajem koparki z 1RENT!

Rodzaje koparek

W naszej wypożyczalni koparek znajdziesz sprzęt najwyższej klasy. Posiadamy koparki przeznaczone do różnych zadań i typów terenu.

Koparki gąsienicowe

Poruszają się na gąsienicowym układzie bieżnym. Dedykowane do prac ziemnych, budowlanych oraz transportowych. Zdobyły ogromną popularność dzięki możliwości wymiany osprzętu oraz świetnej przyczepności.

Koparki kołowe

Podobnie jak koparki gąsienicowe, mogą mieć zamontowany różny osprzęt, dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb. Poruszają się na kołach i idealnie nadadzą się do prac ziemnych i przenoszenia materiałów sypkich.

Koparki kroczące

Dzięki specjalnemu systemowi poruszania się, mogą być wykorzystywane w naprawdę trudno dostępnych miejscach, między innymi na terenach podmokłych, czy górzystych. Świetnie sprawdzą się przy robotach melioracyjnych oraz leśnych.

Skontaktuj się

Działamy również na terenie wielu miast m. in:

Close Menu