Potrzebujesz koparki do realizacji swojej inwestycji? W 1RENT oferujemy wynajem koparki dla klientów z Suchego Lasu, dzięki któremu żadna robota nie będzie Ci straszna. Naszą ofertę stale dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, dlatego znajdziesz u nas wyłącznie sprzęt wysokiej klasy, a wynajętą przez Ciebie koparkę dowieziemy pod wskazany adres. Nasza wypożyczalnia koparek dostępna w Suchym Lesie gwarantuje Ci świetną obsługę oraz atrakcyjne ceny.

Wypożyczalnia koparek dla mieszkańców Suchego Lasu

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem koparek krótko- czy długoterminowy, 1RENT spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości maszyny budowlane od czołowych światowych producentów, między innymi Wacker-Neuson i Atlasa, a każdą wynajętą maszynę możemy dowieźć pod wskazany przez Klienta adres. Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji na każdym etapie wynajmu. 

Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zobacz jak tani, szybki i wygodny może być wynajem koparek w Suchym Lesie razem z 1RENT!

Rodzaje koparek

Wśród oferowanych przez nas maszyn budowlanych, znajdziesz różnego typu koparki oraz dedykowany im osprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu koparek w Suchym Lesie.

Koparki gąsienicowe

Poruszają się na gąsienicowym układzie bieżnym. Dedykowane do prac ziemnych, budowlanych oraz transportowych. Zdobyły ogromną popularność dzięki możliwości wymiany osprzętu oraz świetnej przyczepności.

Koparki kołowe

Podobnie jak koparki gąsienicowe, mogą mieć zamontowany różny osprzęt, dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb. Poruszają się na kołach i idealnie nadadzą się do prac ziemnych i przenoszenia materiałów sypkich.

Koparki kroczące

Dzięki specjalnemu systemowi poruszania się, mogą być wykorzystywane w naprawdę trudno dostępnych miejscach, między innymi na terenach podmokłych, czy górzystych. Świetnie sprawdzą się przy robotach melioracyjnych oraz leśnych.

Skontaktuj się

Działamy również na terenie wielu miast m. in:

Close Menu